piątek, 30 października 2009

Komiwojażer

Francja pozostaje popularnym miejscem wśród brytyjskich turystów. Ze względu na ciepłą, przyjazną atmosferę i wiele do zaoferowania turystom chodzi dziwnego. Dla tych, którzy jeszcze doświadczenia Francji, jest tu krótka lista, dlaczego należy je następnej podróży:

Jedzenie
Francja słynie z kuchni. Smaki najwyższym poziomie, świeże owoce, warzywa, ryby i owoce morza smak lepiej we Francji! Żabie nogi, ślimaki i foie gras specjalności są popularne wśród turystów, ale co wybrać do jedzenia we Francji na pewno cieszyć.

Wino
Będąc największym producentem na świecie, Francja wiedzieć coś więcej o ich winie. Najlepsze wina produkowane są w kilku regionach na terenie całej Francji. Burgundii i Bordeaux to dwa najbardziej popularne decyzje, ale cokolwiek zdecydujesz się na smaku nie będzie go wrong!

Zakupy
Stolicy, Paryż zakupowego nieba. Jak również ich popularnych piekarni i świeże ulicy rynkach żywności, Francja, gospodarz supermarkety, domy towarowe i zwykle można oczekiwać w każdym z krajów zachodnich. Francja ma wiele do zaoferowania, a będziesz mieć pewność, iść na zakupy lub dwie wycieczki raz tam jesteś.

Sztuka
Francuski kochają swoich muzeów. Luwr, d'Orsay i Palais de Tokyo to popularne miejsca. Wielu odwiedzających do Francji często sprawdzić prace w wielu muzeach na całym.

Tanie Promy
Podróż z południowej Anglii można znaleźć wiele tanich ofert promem przez cały rok do Francji. Z kilku punktów wyjścia w tym Portsmouth, Poole, Weymouth i Dover można dokonać krótkiej podróży w całej Francji, gdzie dotarł w Le Havre, St Malo, Cherbourg, Calais lub gdziekolwiek podróży odbywa się po bardzo rozsądnych i tanie.

Dlaczego nie promem do Francji, dziś i ciesz co Francja ma do zaoferowania?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz