piątek, 30 października 2009

Wielka włóczęga

Road trip Są fajne Zwłaszcza wykonane Jesli z całą rodziną. Istnieje jednak mnóstwo rzeczy do przemyślenia i organizować, zanim Będzie MOŻNA rozpocząć od wyprawy Rodzaju. Pierwsza rzeczą, jakš nalezy rozważyć, jest jak i kiedy wycieczka Przyjmowanie planuje. Planowanie z wyprzedzeniem pozwoli zmniejszyć Ryzyko i kłopoty.

Zasada w kazdym road trip jest uzyskanie Nowej mapy Lub zainstalować w samochodzie czy cokolwiek korzystasz z najnowszych map GPS Drogowego. Członkowie rodzin, Którzy pozostawili nalezy kopie calej trasy planowanej trasy, Również jak do podjęcia. Jest to coś w przypadku niespodziewanego zdarzyć. Z tego typu wycieczki nigdy nie wiemy. Kolejna rzeczą do zapamiętania, kierowca Musi być w jednej czytać MAPĘ, aby zadanie należące do osób tylko dlatego, Że wszystkie koncentracji na drodze.

Pojazd nalezy sprawdzic dokładnie, jesli to mozliwe potrójne sprawdzic, tylko aby się upewnić. Układ hamulcowy, akumulator, klimatyzacja, wycieraczki, oleje, płyn chłodzący, światła przednie i tylne, pasy Bezpieczeństwa i opony powinny być test na bezpiecznej stronie. Samochód bez klimatyzacji Może sprawić, Że podróż Dywagacje, Głownie ze względu na dziwne warunki pogodowe. Oświetlenie Powinno działać, jest to ważne Szczególnie w porze nocnej. Bezpieczeństwa Pasy powinny być zawsze zamknięte.

Zestaw alarmowy jest obowiązkowy i Musi być w samochodzie. Musi mieć latarkę, leki i apteczki, rasę, rękawiczki. Fachowców jest kolejnym niezbędnym jest, aby mieć do Musi zawierać śrubokręty, klucz i szczypce, kleszcze i uchwyty w Grzechotki przypadku Gdy masz problem mechaniczny. Odzież, ręczniki, ręczniki papierowe Musza być zapakowane. Oczywiście, Najważniejsze jest jedzenie i dużo wody. Nie zapomnij Również uzyskać liste telefonów numerów i adresów Wszystkich napraw samochodów wzdłuż drogi. Możesz wyszukiwać te za pośrednictwem Internetu.

Dla rodziny, Którzy podróżują z dziećmi i dla dzieci. Upewnij się, Że wprowadzą wystarczającą książki, zabawki i tyle pieluch Zmiany i odzieży, a takze zaopatrzony więcej wody i żywności, takich gości jak ciastka, chipsy, chleb i owoce, dzieci Są głodny Łatwo i niespokojny podczas podróży. Kto chciałby usłyszeć pomruk dzieci przez cały dzień?

Podróż na wycieczkę jest niebezpieczny drogi, Więc być świadomy znak niebezpieczenstwa. Nigdy nie obcych podnieść, zatrzymać Lub, aby pomoc ludziom innym. Zasada jest do złota. Co możesz zrobić, zamiast im pomoc jest dzwoniąc najbliższego sklepu samochodem Lub firmy holowania. Jesli istnieje zagrożenie dla ich Bezpieczeństwa Natychmiast wezwać policję, ale nigdy nie angażować. Wyznaczony Kierowca Musi być cool hartowanej i nie Łatwo drażliwa. Raz na jakiś czas, zrobić sobie przerwę i odpocząć, rozciągnąć i krajobrazów podziwianie. Tym Po wszystkim jazdy jest zabawa, ale całkiem proste. Poniższe proste wskazówki, tak swoją podróż Droga ogromnym sukcesem będzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz