piątek, 30 października 2009

Nigdy nie mów nigdy

Zanim wyjedziesz na swoją podróż lub urlop, trzeba mieć usłyszałem, jak ktoś wspomniał, że musielibyśmy w podróży. Oto niektóre z logiki za tę radę.

W większości świąt, możesz się spodziewać, aby tam spędzić większość czasu ze spaceru lub podróży. Aby w pełni korzystać z wakacji, którą trzeba zarządzać energią i zachować swój stres na bardzo niskim poziomie.

Noszenie przy dużym obciążeniu na plecach tylko zaszkodzić ci. Szukasz przyjemne wakacje zamiast pracować tak ciężko, że z masy z tobą.

Z dużym plecaku lub bagażu, musisz rozbić wszystko w drogę, zwłaszcza wąskie. Podróżowanie po prostu światło daje wszystkim mobilność, którą trzeba. Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele szybciej, którą można poruszać się z mniejszych i lżejszych worka.

Czy nigdy nie dał jakąś myśl co jeśli plecak lub bagażu znika? W takim przypadku, wszystkie rzeczy zostaną usunięte i nigdy nie może zobaczyć je ponownie.

Jako taki, jest mądry, że nie posiadają zbyt wielu drogich rzeczy, takich jak jewelries ze sobą podczas wakacji. Zminimalizowania tego ryzyka podróży światła.

Jeśli wciąż obawiają się, że nie masz wystarczająco dużo ubrań z tobą, zawsze można uzyskać dodatkową odzież niezależnie od miejsca docelowego jest, obok wszystkich Twoich potrzeb. Nie ma sensu w przeprowadzaniu tyle co można łatwo dostać od miejsca docelowego.

Pamiętaj o tym, tylko opakowanie, czego naprawdę potrzebujesz, a nie jak wiele może faktycznie prowadzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz